راه سبز برای ساختن

بسیاری از شرکت ها و بخش های مختلف در تلاشند تا کسب و کار و مدارس خود را “سبزتر” کنند. اما ، این مفهوم چیزی فراتر از جدا کردن سطل زباله یا داشتن چند صفحه خورشیدی در پشت بام دفتر مرکزی شرکت است. برای اینکه یک شرکت ، یک منطقه مدرسه یا حتی صاحبان خانه واقعاً سبز شوند ، آنها باید مراکز تجاری ، ساختمان های مدرسه و خانه های خود را بررسی کنند. اگر ساختمانی که از آن استفاده می کنید انرژی گرمایش یا سرمایش را هدر می دهد ، نمی توانید سبز باشید.

آسانترین مکان برای اینکه انرژی ساختمان را هدر می دهد ، دیوارها هستند یا خیر. بله ، یکی طراحی دیوار سبز از مهمترین قسمتهای ساختمان برای مشاهده سقف است ، اما نگاهی سریع به دیوارها بسیار آسان تر است. دیوارهایی که به درستی عایق بندی نشده اند هزینه زیادی برای صاحب ساختمان هزینه می کنند و برای همه ما انرژی با ارزشی هزینه می کنند. به عنوان یک مقایسه سبز ، شما ممکن است به یک دیوار بلوک فوم ICF فکر کنید. ICF مخفف فرم بتن عایق بندی شده است. ارزش این دیوارها می تواند تا پنجاه برابر باشد. اگر دیوار ساختمان شما R-10 یا R-15 باشد ، کارآیی کافی ندارید.

بهره وری انرژی کلید داشتن یک ساختمان سبز است. برای افرادی که به دنبال ساخت یک خانه ، مدرسه یا مرکز تجاری جدید هستند ، ممکن است بخواهند نحوه کار فرم های بتن عایق شده را بررسی کنند. یک دیوار بتونی ICF با انباشته شدن بلوک های فوم توخالی بر روی یکدیگر و سپس ریختن بتن در دیوار جمع می شود. لازم به ذکر است ، دیواره ICF نه تنها از نظر انرژی کارآمد بلکه مستحکم نیز هست.

قسمت مهم ایجاد این ساختمانهای سبز البته اشکال عایق بندی است. این فرم ها باید به درستی تولید شوند. صرف خرید فرم از فروشگاه بهسازی منزل تضمین کننده بهره وری انرژی نیست. با اطمینان از اینکه فرم ها به درخواست خاص پیمانکار مهندسی شده اند ، تولید کننده به ایجاد یک ساختمان با مصرف انرژی کمک می کند.

Speak Your Mind

*